news

Black Friday – „święto” zakupów każdego gadżeciarza

Black Friday to taki jeden dzień w roku, w którym wszyscy Amerykanie mający parę centów luzem, szaleją na zakupach. Dzień ten przypada w piątek po Dniu Dziękczynienia i oznacza nieprawdopodobne wręcz obniżki cen w sklepach, również tych online i ze sprzętem elektronicznym. Co powiecie na iPada za 400 dolarów?

Na ten dzień przygotowują się co roku tysiące sklepów, zarówno tych małych jak i największych sieci w Ameryce. Pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia (przypada na ostatni czwartek listopada) jest prawdziwym „świętem” dla łowców okazji. Tylko z tej okazji zostają zakładane strony internetowe, na których przestawiane są najwyższe zniżki na najlepszy sprzęt. Porównajcie ceny, które na dzisiaj przygotował Apple dla swoich klientów…

#!#photo2#!#

… i ceny znajdujące się na blogu BlackFriday2010. Zwróćcie uwagę na śmieszną sumę, za którą można kupić tablet z jabłuszkiem.

Mówi się, że w tym roku Amerykanie mają zostawić w sklepach 42 miliardy (!) dolarów. Warto jednak pamiętać, aby nie dać się zwariować:

#!#photo3#!#

[Shoebox]

podobne treści