news

Biustonosz z doniczkami

Japonki pragnące uprawiać ryż, ale pozbawione własnego ogródka, mogą zawsze mieć uprawę na sobie. Na biustonoszu. Umożliwia to nowy model bielizny marki Triumph zaprezentowany w kraju Kwitnącej Wiśni.

Trimuph nie pierwszy raz wybrał ciekawy sposób na promocję marki. Przedstawiał już biustonosze z panelami słonecznymi i sushi. Tym razem padło na rolnictwo, ponieważ Japończycy pasjonują się ostatnio właśnie tą dziedziną. Mieszczuchy postrzegają życie na wsi jako idyllę i ideał równowagi duchowej, a przez uprawę roślin chcą uzyskać namiastkę rustykalnego lajfstajlu. Ryż był oczywistym wyborem. U nas byłyby to ziemniaki.

Biustonosz wykonany z plastiku to dwie części doniczki, które można połączyć. W zestawie są też rękawice ogrodowe. Modelka Reiko Aoyama, która prezentowała „odzież” twierdzi, że „jest bardziej wygodna, niż by się wydawało” oraz że noszenie biustonosza wprawiło ją w bardzo dobry humor.

Triumph nie zamierza sprzedawać donicowego biustonosza. Pokaz miał charakter czysto promocyjny. [Reuters]

podobne treści

  • futrzana

    w następnym sezonie proponuję wyhodowanie melonów wszyscy popadną w euforię i może wtedy nawet na mnie zrobi to wrażenie.