news

Bielizna z listkiem figowym przeciw promieniowaniu

Amerykanie mają już serdecznie dość przechodzenia przez skanery
bezpieczeństwa na lotniskach i w urzędach. Ktoś postanowił im pomóc, a
przy okazji zarobić.
#!#photo2#!#
Rocky Flats Gear sprzedaje bieliznę i wkładki do bielizny chroniące intymne części ciała przed wzrokiem strażników, jednak główne przeznaczenie ubrań polega na odbijaniu promieniowania. Pomysłodawca interesu, inżynier z Kolorado, kieruje ofertę do podróżnych, pracowników linii lotniczych, do personalu medycznego i pacjentów oraz do strażników.

Podkreśla, że ilość promieniowania, której jesteśmy poddawani, może powodować raka i przyczyniać się do degeneracji DNA. Tymczasem jego produkty „odbijają promieniowanie jonizujące i niejonizujące”. Innym przeznaczeniem ubrań jest zapewnienie intymności podróżnym.
#!#photo3#!#
Kolejny dowód na dziwactwo Amerykanów czy uzasadniona chęć ochrony prywatności? Tak czy inaczej, listki figowe to uroczy pomysł. [Rocky Flats Gear, Gawker]

podobne treści

 • sebek.b

  niekażdy chce znaleść swoje nagie zdjęcia w internecie

 • Dawid Krysiak

  tja… strażnik jak zobaczy taki listek figowy, zażyczy sobie kontroli osobistej i przemaszerujemy w slipkach przez pół lotniska :D

 • nightcom

  Ci już w tym debilnym kraju USA nie wiedzą jak sie bronić przed własnym rządem. Niech przyjadą do nas na szkolenie „moherowych beretów” :)

 • makozio3

  Jak „osobista” to już bez slipek;-)