news

Biały iPhone 4 jutro prawie wszędzie, tylko nie w Polsce

Po miesiącach morderczych przygotowań do produkcji jakże ciężkiego do stworzenia białego iPhone’a 4, w końcu zobaczymy go na rynku. Może nie do końca „zobaczymy”, ale mieszkańcy większość rozwiniętych krajów tak. 28 kwietnia biały telefon Apple zadebiutuje w 28 krajach.

Już w czwartek białego iPhone’a kupimy przez Internet i u autoryzowanych sprzedawców. Kraje, w których dostaniemy białego iPhone’a 4 to: Austria, Australia, Belgia, Kanada, Chiny, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Hong Kong, Irlandia, Włochy, Japonia, Luksemburg, Makau, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Singapur, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Tajwan, Tajlandia, Wielka Brytania i oczywiście Stany Zjednoczone. W pozostałych państwach „biały” ma pojawić się wkrótce.

podobne treści

 • Anonim

  Ciekawi mnie jedno…. Kto w Japonii, ktoś kto nie ma nic kupi białego iPhone’a… Coś czuję że tam ten produkt odniesie porażkę….

 • a

  @seegii

  nie pekaj – tam i tak bedzie 1000x wiekszka sprzedawalnosc jego niz by byla w zacofanej pl

 • loskamillos

  @seegii nie wiem dlaczego zakładasz, że w Japonii ludzie nic nie mają. Trzęsienie ziemi nie dotknęło całego kraju. Tokio jest nietknięte więc nie wiem o co ci chodzi. A zapewniam Cię, że zarobki są duużo wyższe niż w PL.

 • koben29

  ale ten iphon to badziew, mam go wydałem kasę i cholernie tego żałuje