news

Bezludna wyspa w sercu Warszawy

Tego jeszcze nie było! LG zainicjuje po raz pierwszy eksperyment społecznościowy, który rozpocznie się 9 lipca 2010r w samym sercu „miejskiej dżungli” i rozgrywać się będzie na oczach mieszkańców Warszawy przez cały tydzień! 

Zainicjowane wydarzenie pokaże, jaki wpływ na nasz świat mają znajomości nawiązane w rzeczywistości wirtualnej. Eksperyment LG i cała akcja toczyć się będzie równolegle w dwóch wymiarach – wirtualnym i w „realu”, a umiejscowiona będzie w centrum wydarzeń w Warszawie, natomiast uczestniczyć w niej będzie mogła cała Polska. 
 
LG pragnie sprawdzić, na ile dzięki nowym technologiom każdy z nas, będąc w jednym tylko miejscu, może aktywnie uczestniczyć ze znajomymi w wydarzeniach w różnych miejscach i to równolegle? Dziś jesteśmy świadkami nieustannie zmieniającej się rzeczywistości. Kiedyś, każdy z nas miał jedno tylko życie: w „realu”. Teraz dochodzi jeszcze warstwa on-line. Firma będzie chciała sprawdzić, czy we współczesnym świecie będąc na „bezludnej wyspie” można być samotnym i czy siatka znajomych pomoże w przetrwaniu? 
Szczegóły całej akcji ujrzą światło dzienne już 9 lipca!

[LG]

podobne treści