design

Betonowa tapeta dla tęskniących za schronami

Bywają produkty, które mają bardzo niewielką, ale ściśle określoną grupę potencjalnych nabywców. Tapeta udająca betonowa ścianę skierowana jest właśnie do takiej nielicznej grupy – do tych, którzy zawsze chcieli zamieszkać w schronie. Nie nam osadzać motywację tych ludzi, ale warto pamiętać, że tapeta w surowych odcieniach szarości nie daje żadnej ochrony przed wybuchami.

Tapeta zaprojektowana przez Pieta Boona to wysokiej jakości nadruk na papierze o zróżnicowanej strukturze. Jest nieomal nie do odróżnienia od prawdziwych betonowych płyt; jak zachęcają sprzedawcy: „Musisz podejść i dotknąć, by się przekonać, że to nie prawdziwy beton”. Inną zaletą papieru o dużej gramaturze jest łatwe czyszczenie.

Minus to oczywiście designerska cena produkowanych w Holandii tapet. Rolka o szerokości 50 centymetrów oraz długości 9 metrów kosztuje 300 dolarów. Wytapetowanie całego pokoju wyjdzie więc nietanio, ale nadal taniej niż remont polegający na pokryciu ścian betonem. Łatwiej też będzie usunąć tapetę, gdy zimnowojenny wystrój nam się znudzi.
Concrete Wallpaper Perfects That Cozy Cold War Bunker Look

[Generate, The Green Head]

podobne treści