film

Baranek Shaun w wielkim mieście. Zwiastun Shaun the Sheep

Postać baranka Shauna, stworzona przez Nicka Parka na potrzeby animacji Wallace i Gromit: Golenie owiec już w przyszłym roku pojawi się w kinach. Z tej okazji, twórcy z Aardman Animations zaprezentowali zwiastun nadchodzącej animacji, Shaun the Sheep. Do zobaczenia poniżej:

 

Shaun pewnego dnia decyduje wziąć sobie wolne. Postanowił, że trochę się pobawi, jednak spotkało go coś, czego wcale nie chciał. Przypadkowo, wakacje Shauna powodują, że Farmer zostaje zabrany z farmy do wielkiego miasta. Shaun, Blitzer i owcze stado wyruszają na wypakowaną akcją przygodę, by uratować Farmera z potrzasku. Shaun the Sheep opowiada historię o tym, jak czasem zapominamy doceniać rzeczy, które mamy w życiu i ludzi, którzy nas kochają. W animacji pojawią się nowe postacie: Trumper, strażnik miejskiego schroniska dla zwierząt oraz Slip, osierocony pies, który pomoże Shaunowi w misji ratunkowej.

Najbardziej znany baranek na świecie pierwszy raz pojawił się w oscarowej animacji Golenie owiec, po czym postać ta trafiła na ekrany telewizorów w ponad 170 krajach na świecie. Aardman Animations zaplanowało premierę animacji na 6 lutego 2015 roku.

podobne treści