news

„Back to the Mac” już za kilka godzin

Już za kilka godzin rozpocznie się impreza Apple’a, na której poznamy nowe technologie zaprezentowane przez Steve’a Jobsa. Czego możemy się po niej spodziewać?

Głównym punktem imprezy niewątpliwie będzie najnowszy system operacyjny, OS X Lion. Powinien on nie tylko działać szybciej od Snow Loeparda, lecz również zostać wyposażony w nowe funkcje. Plotka głosi, że OS X będzie lepiej wspierać iOS’a, a nawet przypominać go nieco w działaniu.

Liczymy również na pojawienie się anorektycznego (w porównaniu do poprzedniego) MacBooka Air dostępnego z nowym dyskiem twardym, wydajniejszym akumulatorem oraz ekranem o przekątnej 11,6 cala. 

Pojawienie się na „Back to the Mac” iLife ’11 wydaje się być równie pewne, co podanie dany wypuszczenia najnowszej wersji iOS’a z numerem 4.2. Sami widzicie, że pozycji nie jest szczególnie dużo, są za to ciężkiego kalibru. Będziemy informować na bieżąco o przebiegu imprezy Apple’a. [Jason Chen/giz]

podobne treści

  • janwar

    Czego możemy się spodziewać? Pewnie tego, że Apple się nie myli, a jak coś robi źle, to inni robią to samo gorzej. Pokażą iOSa 4,20000012934, który zapewni użytkownikom niesamowite przeżycie w postaci nowych sygnałów na SMS.