news

„Avatar” 3D na Blu-ray dopiero w przyszłym roku

Mam nadzieję, że nie zamówiliście telewizora 3D tylko po to, by zobaczyć na nim „Avatara”. Ponieważ wersja, którą zapowiedziano na 22 kwietnia (Dzień Ziemi) będzie zawierać tylko obraz 2D. Co więcej, na dysku nie znajdzie się żaden dodatek typu zwiastun, wywiad, czy „making of”.

Fox podaje proste wytłumaczenie. Zdecydowali się wydać płytę bez dodatków, aby zmieścić na dysku film w lepszej jakości. Hmmm. Zatem w listopadzie dostaniemy wydanie specjalne z dodatkami, ale filmem w gorszej jakości?

Na płytę z filmem w jakości 3D przyjdzie nam poczekać jeszcze do 2011 roku. Może to i dobrze – w końcu kiedy pojawią się telewizory 3D w przystępnej cenie? Na pewno nie wcześniej, a najprawdopodobniej później. [Reuters, Consumerist]

podobne treści

  • Anonim

    ale by bylo sobie fajnie w domu wlaczyc te scene ze swietlikami… wieczorem! by tak swietlikowalo sobie!

  • Adam Rogowski

    To będzie czysty chwyt marketingowy-teraz tylko film, ludzie kupią, potem wersja z making of i innymi rzeczami, ludzie kupią, a następnie wydadzą tą wersję przedłużoną o 40min mająca wyjść w okresie jesiennym. Ludzie też to kupią, a Cameron będzie miał na galerię ferrari.