newssmartfonytablety

ASUS prezentuje klip reklamujący Padfone

Pamiętacie ASUS Padfone? Na pewno, w końcu ciężko zapomnieć o czymś, co jest jednocześnie… prawie wszystkim. Smartfon, który można zadokować w tablecie, do którego z kolei podpiąć można dodatkową klawiaturę, by przypominał najzwyczajniejszy w świecie notebook. Pomieszanie z poplątaniem. W każdym razie, jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty – ASUS wypuścił właśnie filmik promujący Padfone’a.

Co o nim wiemy? Dotychczas pojawiały się bardzo różne doniesienia o dacie jego europejskiej premiery (powinien zawitać na Stary Kontynent pod koniec maja), ale na szczęście rzecz wygląda nieco jaśniej gdy zerkniemy pod jego maskę. Wiemy na pewno, że ASUS Padfone, jedna z największych gwiazd tegorocznych targów MWC w Barcelonie, jest w zasadzie zestawem „trzy w jednym”, który zawiera 10,1-calowy tablet, stanowiący jego rdzeń 4,3-calowy smartfon i osobną, dołączaną klawiaturę. Co zaś do konkretniejszej specyfikacji, w jego wyposażeniu znajdziemy między innymi:

  • OS w postaci Androida 4.0 Ice Cream Sandwich
  • Taktowany zegarem 1,5GHz, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4
  • Wspomniany, 4.3-calowy wyświetlacz Super AMOLED qHD (i, oczywiście, 10.1-calowy w tablecie)
  • 8-megapikselową kamerę
  • I ponad 14,000mAh baterię.

Całkiem dobrze. By niepotrzebnie nie przedłużać, poniżej filmik promujący najnowsze dzieło tajwańskiej myśli technicznej.

Klip promujący ASUS Padfone

[pocketnow, androidpolice]

podobne treści