newssmartfonytablety

Asus PadFone 2 już z Androidem 4.1 Jelly Bean

Takie wieści lubimy. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami producenta – smartfon Asus PadFone 2 otrzymał wreszcie obiecaną aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean.

Nie da się ukryć, że największym rozczarowaniem związanym z październikową prezentacją tego bardzo nietypowego – łączącego w sobie funkcje telefonu, laptopa i tabletu – urządzenia był fakt, że bazowo wyposażono go w starzejącego się już Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Świadom swego zaniedbania – Asus obiecał wówczas, że jego flagowa hybryda otrzyma stosowną aktualizację do nowszego wariantu OS-u giganta z Mountain View tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. No i słowa dotrzymał – według najnowszych doniesień (na razie głównie z terytorium Azji) Asus rozpoczął już żmudną procedurę update’owania kolejnych egzemplarzy PadFone’a 2.

Jeśli ktoś z was planował w miarę rychły zakup dziwacznego smartfona Tajwańczyków (o ile w ogóle powinniśmy nazywać go smartfonem) powinien wiedzieć, że wkrótce będzie on już wyposażony w dużo nowszą i zwyczajnie sprawniejszą wersję mobilnego OS-u Google.

[Android Central]

podobne treści