newssmartfony

Ashton Kutcher naprawdę będzie projektować smartfony Lenovo

Wygląda na to, że Hollywoodzki gwiazdor nie jest zainteresowany pobieraniem pensji wyłącznie za promowanie twarzą nowych produktów firmy. Kiedy w październiku zeszłego roku chiński gigant poinformował media o nawiązaniu współpracy ze znanym aktorem Ashtonem Kutcherem zdawało, że prawdopodobnie będzie ona miała charakter czysto marketingowy. Według szefa marketingu Lenovo, Davida Romana, w rzeczywistości kooperacja między obydwiema stronami będzie jednak przebiegać zupełnie inaczej.

W niedawnym wywiadzie dla serwisu Re/code, Roman ujawnił, że Kutcher naprawdę będzie pracować nad projektowaniem nowych smartfonów firmy. I choć trudno przypuszczać, by w zakresie jego obowiązków znalazły się jakiekolwiek kwestie natury technicznej, wg. Lenovo nie ma żadnych przeszkód, by aktor aktywnie uczestniczył w pracach nad designem elementów zewnętrznych i/lub systemowych nowych urządzeń Lenovo.

Wiem, że może to wydać się banałem, ale tak jest w rzeczywistości. On (Ashton Kutcher, przyp. tłum.) nie tylko postrzega siebie jako konstruktora, ale faktycznie nim jest. Kiedy dostrzega jakiś problem, robi wszystko aby go rozwiązać.

Co to wszystko tak naprawdę oznacza? Ano to, że z bardzo dużym prawdopodobieństwem doczekamy się premiery specjalnej serii smartfonów Lenovo (a może także Motoroli) sygnowanych nazwiskiem, podpisem lub przynajmniej wizją słynnego aktora. Miejmy nadzieję, że uda mu się uniknąć kompromitujących wpadek, które w przeszłości były udziałem innych gwiazd nawiązujących tego typu współpracę z wielkimi producentami urządzeń mobilnych (by nie szukać daleko – choćby Alicii Keys).

Ciekawe co takiego wymyśli odtwórca roli niepałającego specjalną miłością do Androida, samego Steve’a Jobsa.

Źródło: Android Central

 

podobne treści