biznestablety

Ashton Kutcher będzie pracował z Lenovo nad linią tabletów Yoga

Ashton Kutcher do tego stopnia wkręcił się w rolę Steve’a Jobsa, że postanowił pójść w jego ślady również poza planem filmowym. Pierwszy ruch w tym kierunku wykonał wczoraj wraz z Lenovo.

Chiński producent elektroniki pokazał wczoraj w Los Angeles swój najnowszy tablet o nazwie Yoga. Jednak największą sensację wzbudziło nie samo urządzenie, ale fakt, że na scenie zaprezentował je właśnie Ashton Kutcher. Oczywiście w stylu Steve’a Jobsa.

Nie po raz pierwszy chińska firma wynajmuje zachodnich celebrytów do promocji swoich produktów. Przykładowo na początku tego roku Kobe Bryant, na zlecenie Lenvo, promował w Chinach smartphone’a K900. Ale w przypadku Kutchera związek z chińskim producentem ma być dużo silniejszy.

Według Lenovo, Kutcher ma „wraz z zespołami inżynierów firmy na całym świecie pracować nad linią tabletów Yoga. Będzie zaangażowany w ich projektowanie i marketing poprzez dostarczanie danych i podejmowanie decyzji związanych z wyglądem, specyfikacjami technicznymi, oprogramowaniem i scenariuszami ich wykorzystywania.” Jak twierdzi rzecznik prasowy firmy, Kutcher naprawdę ma pojawiać się w laboratoriach firmy i spotykać się z jej inżynierami.

Nie wiadomo co prawda co inżynierowie myślą na temat tego pomysły kierownictwa chińskiej firmy, wiadomo natomiast, że sam Kutcher jest „naprawdę podekscytowany” tym, że będzie „brał udział w kształtowaniu przyszłości” Lenovo.

podobne treści