film

Arnold Schwarzenegger: Scenariusz nowego Terminatora jest fantastyczny

Gwiazdor poprzednich, kultowych już części Terminatora wypowiedział się na temat scenariusza nadchodzącej w przyszłym roku części i tego, czego możemy się spodziewać po Terminatorze: Genesis. W rozmowie ze stroną TheArnoldFans.com tak odpowiedział na pytania o nadchodzącym w lipcu filmie:

Rozpoczniemy zdjęcia w połowie lub pod koniec kwietnia i będą one trwać cztery lub cztery i pół miesiąca. Będziemy kręcić w Nowym Orleanie, San Francisco, a także, prawdopodobnie, w Los Angeles, ale większość zdjęć będzie miała miejsce w Nowym Orleanie. Bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tym projekcie, bo, jak wiadomo, w czasie, gdy tworzony był ostatni Terminator, pełniłem funkcję gubernatora i nie mogłem wziąć w nim udziału. Teraz wracam i twórcy są bardzo podekscytowani, mogąc na mnie liczyć. David Ellison, który ostatnio był producentem samych wielkich produkcji, ma wystarczająco dużo pieniędzy, by robić to dobrze. Jest partnerem Paramount Pictures, którzy będą dystrybutorem Terminator: Genesis. Cieszę się, że film wejdzie do kin w lipcu 2015. Przygotowanie do filmu idą bardzo dobrze. Scenariusz jest fantastyczny, więc nie mogę się już doczekać.

Terminator: Genesis wejdzie do kin w czasie, który ma zadatki na to, by stać się najbardziej dochodowym latem w historii kina. Dlaczego? W ciągu trzech miesięcy pojawi się kilka filmów, na które warto czekać. Data premiery piątej części Terminatora ustalona została na 1 lipca, więc na dwa dni przed Dniem niepodległości 2. Obok tych filmów w okresie od maja do sierpnia w kinach pojawią się takie skazane na sukces produkcje jak Jurassic WorldAssassin’s CreedAvengers: Age of UltronBatman vs. Superman i Ant-Man.

Terminator: Genesis zagrają, obok Arnolda Schwarzeneggera,  Jai Courtney (Szklana pułapka 5, serial Spartakus: Krew i piach), gwiazda Gry o tron Emilia ClarkeJason Clarke (Wrogowie publiczniWielki Gatsby), a reżyserem reboota będzie Alan Taylor, odpowiedzialny za Thor: Mroczny Świat.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści