film

Arnie łapie narkotykowych baronów. Zwiastun Sabotage

W sieci zadebiutował angielski zwiastun Sabotage, filmu akcji z udziałem Arnolda Schwarzeneggera, Sama Worthingtona i Josha Holloway’a. Do zobaczenia poniżej:

 

W Sabotage Schwarzenegger jest przywódcą elitarnej jednostki specjalnej DEA, która zajmuje się eliminacją największych karteli narkotykowych na świecie. Kiedy drużyna pomyślnie przeprowadza akcję, której celem była kryjówka kartelu sądzą, że ich robota jest już wykonana. Jednak ktoś postanowił wykończyć drużynę jeden po drugim.

W Sabotage grają Arnold Schwarzenegger (odtwórca kultowej roli Terminatora), Sam Worthington (Avatar, Starcie tytanów), Josh Holloway (serial Zabugieni, Mission: Impossible – Ghost Protocol), Terrence Howard (Labirynt, Iron Man), Joe Manganiello (Magic Mike, serial Czysta krew), Max Martini (Kapitan Phillips, Szeregowiec Ryan), Mireille Enos (World War Z, Gangster Squad. Pogromcy mafii) i Olivia Williams (Szósty zmysł, Autor widmo). Reżyserem jest David Ayer (Bogowie ulicy, Szybcy i wściekli), który nakręcił film na podstawie scenariusza Skipa Woodsa (X-Men Geneza: Wolverine, Szklana pułapka 5). Film pojawi się w kinach 28 marca tego roku.

podobne treści