smartfony

Apple zaprasza na premierę iPhone’a 7

Premiera kolejnego iPhone’a zbliża się wielkimi krokami. Apple rozesłało zaproszenia na wydarzenie, które ma odbyć się w przyszłą środę, 7 września, w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco.

Co prawda Apple jest dość enigmatyczne, a na rozesłanych zaproszeniach pojawia się jedynie zdanie „See You on the 7th”, ale biorąc pod uwagę ilość plotek o planowanej premierze iPhone’a 7, można zakładać, że właśnie temu poświęcone będzie to spotkanie. A właściwie dwóch nowych iPhone’ów, ponieważ, przynajmniej jeśli wierzyć plotkom, Apple zamierza pokazać dwa modele – z ekranem o przekątnej 4,7 cala oraz większego iPhone’a 7 Plus z wyświetlaczem 5,5 cala i podwójnym aparatem iSight.

Jednak nowe iPhone’y to prawdopodobnie nie jedyne, co Apple zamierza zaprezentować. Możliwe, że w trakcie przyszłotygodniowej konferencji zaprezentowane zostaną także nowe zegarki Apple Watch. Cupertino raczej nie będzie się jednak chwaliło nowymi MacBookami Pro – jak podaje agencja Bloomberg, są one co prawda w przygotowaniu, ale pojawią się trochę później.

Zdjęcie: Flickr/kevinthoule

podobne treści