news

Apple usunął wszystkie filmy pokazujące kłopoty z antenami telefonów konkurencji

Ni stąd, ni zowąd Apple usunął ze swojej strony internetowej filmy pokazujące problemy z antenami w telefonach konkurencji i zastąpił je zdjęciami swojego wartego 100 milionów dolarów laboratorium.

Oprócz zdjęć, na stronie Apple znajdują się informacje oraz filmik pokazujący, w jakich warunkach testowane są anteny montowane w telefonach firmy z Cupertino.

Filmy mające ośmieszyć innych producentów smartphonów zniknęły również z oficjalnego kanału Apple’a na YouTubie. Jedyny ślad po nich został znaleziony przez gości z TechCrunch na kanadyjskiej stronie producenta iPhonów. Ciekawe, ile minie czasu zanim ktoś się zorientuje, że nadal tam są. [Jack Loftus/giz, TechCrunch]

podobne treści

 • milo

  na polskiej też jeszcze są.=D

 • stary_jebaka

  Na mongolskiej stronie też są jeszcze

 • mercz050699

  Właśnie na Polskiej jeszcze jeszcze

 • grendelpl

  cóż… pewnie producenci zagrozili pozwami sądowymi :D Prawda jest taka, że odkąd telefony przestały być telefonami a zaczęły być kombajnami w których funkcja dzwonienia przestała być na dobrą sprawę najważniejsza, po macoszemu traktuje się badanie wydajności systemów łączności. W starych komórkach problem z „trzymaniem” aparatu nie występował – właśnie namiętnie macam starego k550i i jakoś zasięg nie chce spaść.

 • lestat230

  Ja macam też nie nowego HTC TP2 i jakoś kreski zasięgu nie znikają :)