newssmartfony

Apple uruchomiło masową produkcję iPhone’ów 8

Kiedy jest się największą firmą technologiczną świata, trudno uciec przed zainteresowaniem. Dzięki temu wiemy już teraz, że przygotowania do premiery kolejnego iPhone’a weszły w ostatnią fazę.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Apple uruchomiło już masową produkcję jubileuszowego modelu, która podobno była przekładana. Nie jest to zaskoczenie, zwłaszcza, że cykl wydawniczy Cupertino przez ostatnie lata za bardzo się nie zmieniał. Ale teraz potwierdzenie tej informacji otrzymaliśmy ze sprawdzonego źródła, którym jest Steve Hemmerstoffer, czyli Onleaks.

Już wcześniej pojawiały się w sieci plotki, jakoby Apple uruchomiło masową produkcję jubileuszowego iPhone’a. Dopiero teraz jednak otrzymaliśmy takie informacje ze sprawdzonego źródła. Tym razem pochodzi ona od Steve’a Hemmerstoffera, czyli Onleaks. Produkcja miała zostać powierzona Foxconnowi.

Nietrudno się domyślić, że skoro Apple rozpoczęło masową produkcję iPhone’ów 8, najbliższe tygodnie będą obfitowały we wszelkiego rodzaju przecieki na temat tego urządzenia. Onleaks słusznie sugeruje, że w sieci zaczną się pojawiać zdjęcia poszczególnych elementów urządzenia, a później zapewne całych telefonów.

Rozpoczęcie masowej produkcji teraz sugeruje, że iPhone 8 zostanie zaprezentowany jeszcze we wrześniu, choć zapewne zapasy nie wystarczą na to, by udostępnić go jednocześnie na całym świecie, a szersza dostępność planowana będzie na październik.

Zdjęcie: Flickr/jasonr611

podobne treści