newssmartfonyWiadomość główna

Apple szykuje odświeżoną wersję iPada 3?

Dzień po dniu – 23 października zbliża się do nas coraz większymi krokami. Nie muszę wam chyba przypominać, że już za dwa dni ma odbyć się huczna prezentacja zupełnie nowej, miniaturowej wersji popularnego iPada o łatwym do przewidzenia kryptonimie „Mini”. Co ciekawe – portal 9to5mac donosi, że to nie wszystko co przygotował na tę okazję gigant z Cupertino. Według najświeższych doniesień – w trakcie imprezy Apple pokaże nam także odmienione wersje pełnowymiarowego iPada.

Rzecz jest o tyle skomplikowana, że według wstępnych informacji nie będzie to wcale całkowicie nowy iPad 4, a po prostu dobrze nam znany iPad 3 z nieco uaktualnionymi „bebechami”i i niesławnym, 9-pinowym złączem lightning (jakby nie patrzeć, takie „remonty” są ostatnimi czasy całkiem modne). Miałoby to nawet sens – jakiś czas temu w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że Apple zamierza odświeżyć i wyposażyć we wspomniane złącze wszystkie urządzenia z iOS na pokładzie. Ten ruch idealnie wpisywałby się w taką – wciąż domniemaną – politykę firmy.

Co więcej – choć 9to5Mac nie ma pewności, które elementy specyfikacji iPada 3 zostaną wymienione – bardzo wiele wskazuje na to, że jego nowa wersja będzie korzystać z mocy znanego nam z iPhone’a 5 procesora A6. Na razie jednak trudno o jakąkolwiek weryfikację tej ewentualności

Jak to już z nieoficjalnymi doniesieniami bywa – właściwie nigdy nie możemy być do końca pewni ile w nich najczystszej prawdy, a ile zwykłego wróżenia z fusów (lub po prostu kłamstw) Najlepiej więc podchodzić do nich z dużym dystansem. Jeszcze przez dwa dni.

[9to5Mac]

 

podobne treści