news

Apple sprzedał prawie dwa miliony telefonów w 3 dni

Na długo przed rozpoczęciem sprzedaży iPhone 4 wiadome było, że będzie on wielkim hitem, jednak wynik, jaki osiągnął już po trzech dniach przekroczył najśmielsze oczekiwania. Milion siedemset tysięcy sprzedanych telefonów to wynik, który będzie mógł przebić tylko pierwszy telefon z Windows Phone 7. Lub iPhone 5.

Jeśli odejmiemy 600 tysięcy sztuk telefonów zamówionych w przedsprzedaży to wyjdzie nam, że w niecałe 2 dni ponad milion ludzi wybrało się do sklepów (lub już przed nimi czekało) i kupiło własnego iPhone’a. Czysty obłęd. [Brian Barrett/giz]

podobne treści

 • Wojciech Maj

  1 700 000 frajerów

 • suprboar

  Obrażasz 1,7 miliona ludzi, za to że wybrali telefon… Twoja wypowiedź świadczy tylko źle o Tobie a nie o tych ludziach….

  Co do samego iPhona, choć nie posiadam i nie chciałbym posiadać
  ( mam Desire) to ukłony za wynik sprzedażowy !!!

 • newwalk

  ukłony ukłonami… mnie jednak przeraża fakt jak można zmanipulować ludzi…

 • arek

  Wojciech – to jest ekwiwalent Twojej głupoty?

 • Q-ba

  Jaka manipulacja?!
  Nikt nie musi tego kupować.
  To jest po prostu świetny, bezkonkurencyjny i dopracowany produkt, dlatego 1.7 mln ludzi chce go mieć.
  Miałem różne telefony, ale odkąd używam iPhone, nie mam ochoty na żaden inny telefon.
  Teraz mam 3gs i jak mi się skończy umowa, to następny pewnie będzie „4”.

  Internet, dopracowany aparat, szybkość, ekran, akcesoria, aplikacje, Appstore – jestem iPhonowym maniakiem !!! :DD i nie mam zamiaru się leczyć :DDD

 • Laseczek

  Calkowita racja,telefon dopracowany w kazdym calu. Ta wiadomosc zreszta tez z niego pisana:) Moj pierwszy tel kupilem w 1998 i 3gs jest moim bodajze 14 telefonem i uwazam ze wszystko inne wysiada. Szczegolnie po moim ostatnim Htc Hero ktore jak sprzedalem to pilem szampana. Powiedzialem sobie nigdy wiecej Androida i mulowatych aparatow… A Ci ktorzy wypisuja bzdury o iphoneach to szczerze-osoby ktore nigdy nie mialy ich w rekach,taka bolesna prawda (lub osoby bez kasy i wymagan wobec sprzetu)
  Co do iphone 4 – na pewno kupie ale dopiero za czas jak juz rozwiaza wszystkie problemy wieku dzieciecego:)