news

Apple pozywa Samsunga za naruszenie patentu na autokorektę

Apple złożyło do sądu federalnego w minionym tygodniu kolejną skargę na Samsunga.

Pozew dotyczy dwóch patentów: 8,074,172 oraz 8,086,604. Pierwszy chroni: “metody, system i układ graficzny interfejsu użytkownika zapewniającego rekomendację słów”, co jak się wydaje dotyczy pięknego, ale często frustrującego systemu autokorekty Apple’a.

Drugi patent to: “uniwersalny interfejs wydobywania informacji z systemu komputerowego”. Nie wiadomo, czego dokładnie dotyczą pozwy oraz jakie urządzenia Samsunga je naruszają. Będziemy was informować o dalszych wydarzeniach.

[PaidContent via GigaOm]

podobne treści

 • takaprawda

  Samsung już nie ma szans xD
  kwestią czasu jest ogłoszenie upadłości, albo Apple go kupi i zlikwiduje buahahahahahahahahahaha

 • gownoprawda

  @takaprawda, że samsung to nie tylko telefony ale również podzespoły sprze rtv i agd. Więc nie ma co się podniecać. Apple nikogo nie kupi bo oni niczego nie produkują sami tylko zlecają innym produkcje (Rzeźnia Foxcom itd.)

 • dummy

  NO TO ŚMIERĆ W BUT ACH @SAMSUNG!

 • zgnitek123

  Śmierć w butach ? Jak dla mnie pozwy Apple to tylko i wyłącznie powód aby stwierdzić że „japko” boi się Samsunga , czy Androida .

 • d

  Lubię Apple ale ogólnie cała „wojna” z Samsungiem to po prostu starania by zająć czymś konkurencje i być jak najbardziej upierdliwym. Powoli zaczyna mnie to męczyć. Druga przyczyna zaś jest taka, że jest to jednocześnie idealny chwyt marketingowy. Cały czas bowiem jest głośno o Apple a także o Samsungu.

 • omom

  jaki tablet samsunga jest w tle?