newstablety

Apple pokaże w przyszłym tygodniu 12 iPadów Mini (oraz nowe iMaki)

Mamy już niemal stuprocentową pewność, że 23 października odbędzie się huczna, oficjalna prezentacja nowego iPada Mini. Portal AppleInsider donosi, że w trakcie wspomnianego wydarzenia Apple zaprezentuje nam 12 nieco różniących się od siebie modeli mniejszego iPada oraz garść odświeżonych wersji popularnych iMaców.

Redakcja serwisu utrzymuje, że każdy ze wspomnianych 12 modeli urządzenia będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym, co dałoby nam łącznie 24 opcje wyboru. To oczywiście nie wszystko – poza tym, iPady Mini będą występować w 4 konfiguracjach wbudowanej pamięci wewnętrznej (zapewne 8, 16, 32 i 64 GB) oraz wersjach Wi-Fi only i 3G/4G LTE (co pokrywałoby się z informacjami, jakie uzyskaliśmy ostatnio z wycieku z jednego z niemieckich sklepów Media Markt). Czy tak rzeczywiście będzie – przekonamy się już wkrótce.

Zagadką pozostaje ciągle – i chyba jedynie – ewentualna cena nowego cacka z płodnej stajni Apple. Jeśli i tu potwierdziłyby się wcześniejsze doniesienia, za najtańszą wersję iPada Mini trzeba będzie zapłacić około 250 euro (za najdroższą – aż 650).

[AppleInsider via MacRumors]

Obrazek autorstwa Martina Hajka.

podobne treści