newsvideoWiadomość główna

Apple opowiada o procesie produkcji iPhone’a 5

Po każdej premierze nowego iPhone’a, Apple dzieli się z nami krótkim filmikiem, na którym mądre głowy z Cupertino dumnie opowiadają o skomplikowanym procesie powstawania ich kolejnego cacka. Trzeba im oddać jedno – każdą treść potrafią ubrać w naprawdę przyjemną dla oka formę. Nawet jeśli nie jesteście więc przesadnymi fanami iPhone’a 5 – ten kilkuminutowy klip powinien przypaść wam do gustu.

Większość szczegółowych informacji, o których mowa na poniższym filmie przewałkowaliśmy już oczywiście tutaj, w osobnym, całkiem sporym i dużo bardziej rozbudowanym artykule. Co w nim więc takiego odkrywczego? Niewiele. Dowiadujemy się kilku bardzo ciekawych rzeczy o złożonym i ponoć bardzo skomplikowanym procesie produkcji nowego iPhone’a, mamy okazję raz jeszcze rzucić okiem na jego nowy, nieco przeprojektowany design i zapoznajemy się z garścią funkcji, którymi bezwstydnie chwalą się przedstawiciele firmy. Sami oceńcie czy słusznie.

A teraz pytanie za sto punktów – jak podoba wam się nowy iPhone 5? A jeśli bardzo – dlaczego? (oczywiście jeśli uważacie, że jest do bani też możecie pisać).

podobne treści