aplikacje

Aplikacja Nextcall na Androida przypomni, by zadzwonić do babci

To smutne, że zapominamy dzwonić do bliskich, ale można podać usprawiedliwienie, że smartfony w ogóle przestają nam służyć do wykonywania połączeń. Jeśli znów miesiąc nie odezwaliśmy się do babci, a ta przeokropnie się na nas obraziła, czas ściągnąć aplikację Nextcall na Androida.

Darmowe oprogramowanie służy do śledzenia, jak często dzwonimy do poszczególnych osób. Oprócz zapominalskich wnuków, powinni się nią zainteresować także ci, którzy po prostu powinni regularnie obdzwaniać klientów.

Prosta aplikacja tworzy kolejkę, ustawiając kontakty według tego, jak dużo czasu upłynęło od ostatniej rozmowy z każdym numerem. Od razu będzie widoczne, do kogo nie dzwoniliśmy dłużej, niż nam się wydaje.

Na liście osób, do których wypada się odezwać, mogą się oczywiście znaleźć tylko wybrane kontakty. Można też stworzyć listę osobistych i zawodowych numerów. Nextcall umożliwia również stworzenie harmonogramu telefonów, na przykład regularnych kontaktów z najważniejszymi klientami lub właśnie po to, by co sobotę spytać babcię, jak się czuje. [Google Play]

podobne treści