newstablety

Aplikacja Instapaper na iPad uczyni go bardziej popularnym

Do tego właśnie stworzono tablety – aby długie i ciekawe artykuły móc zostawić sobie na później. Na przykład na dłuższą podróż lub weekend. Aplikacja Instalpaper dokładnie do tego służy i jest już popularna wśród użytkowników iPhone’a i Kindle. Wydaje się jednak naprawdę stworzona na iPada.

Instapaper for iPad Will Sell a Lot of iPadsJeśli jeszcze nie słyszeliście o Instalpaper, spieszę z wyjaśnieniami. Aplikacja instaluje w oknie twojej przeglądarki zakładkę „przeczytaj później”. Gdy widzisz w gazecie ciekawy, acz długaśny artykuł, zapisujesz go w tej zakładce. Twoje urządzenie przechowa do późniejszej lektury sam artykuł, bez pozostałej zawartości strony. Proste!

Programista, który stworzył Instalpaper, Marco Arment, chce udostępnić aplikację w tym samym czasie, w którym iPad znajdzie się w sklepach. Zaprezentował już jej działanie i trzeba przyznać, że robi bardzo dobre wrażenie. Tego typu aplikacje udowadniają, że reader naprawdę może służyć do czytania.[Instapaper Blog, Nick Bilton]

podobne treści