newssmartfony

Aplikacja Creative Studio na smartfony Nokia Lumia

Nokia wypuściła darmową aplikację Creative Studio przeznaczoną na wszystkie modele smartfonów z serii Lumia, która służy do edytowania zdjęć .

CS nie służy do absolutnie niczego ponadto. Umożliwia wyłącznie prostą modyfikację obrazów z pomocą różnych narzędzi, efektów i filtrów, które być może, jeśli tylko odpowiednio się ich użyje, wydobędą z użytkownika trochę talentu do obróbki i zamienią fatalne zdjęcie w coś na co w ogóle da się patrzeć.

Ciekawymi funkcjami Creative Studio są między innymi: możliwość generowania wybranego przez nas efektu w podglądzie live, co umożliwia ujrzenie jego wpływu na obraz, jeszcze zanim w ogóle zrobimy zdjęcie, a także funkcja tworzenia panoramy, pozwalająca na łączenie kilku fotografii w jedną (np. kiedy koniecznie chcemy upchnąć w jedną fotkę bardzo obszerny widok, choćby na wielki kanion albo wnętrze stadionu).

Aplikacja dostępna jest tylko i wyłącznie na smartfony z serii Nokia Lumia. Pobrać można ją natomiast z witryny Microsoftu – Marketplace (skąd dziś nagle i niespodziewanie zniknęła, ale niebawem powinna pojawić się z powrotem).

[pocketnow]

podobne treści