fotonews

Aparat fotograficzny zawsze pod ręką, jak broń na Dzikim Zachodzie

Zamiast dźwigać aparat na szyi, można go umieścić na specjalnym
uchwycie zapiętym na biodrach. Pozostaje uważać, by nas nikt nie trącił z boku i skupić się
na wyglądaniu cool.

Od listopada na polskim rynku dostępny jest w sprzedaży na stronie www.spiderholster.pl system SPIDER Camera Holster – profesjonalny uchwyt, który uwolni Cię od nieporęcznie wiszącego na szyi ciężaru aparatu i zapewni pełną swobodę ruchu podczas robienia zdjęć! To idealny pomysł na prezent dla każdego miłośnika fotografii!

Wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo

SPIDER Camera Holster został zaprojektowany przez fotografa Shaia Eynav, który szukał lepszego rozwiązania dla codziennej pracy niż aparat ciążący mu u szyi. Z tej potrzeby powstał produkt, który pozwala nie tylko uwolnić ręce i swobodnie się poruszać, ale zapewnia bezpieczeństwo Twojemu sprzętowi i wygodę korzystania z niego. Co więcej działa też zbawiennie dla Twojego kręgosłupa. Zamiast obciążania szyi, karku i pleców możesz odzyskać komfort ruchu z aparatem bezpiecznie zamocowanym na Twoich biodrach.

Jakość i design

SPIDER wykonany jest ze stali i aluminium, a oprócz trwałości i bezpieczeństwa wyróżnia go równiez staranny, minimalistyczny design. Mocowany jest na specjalnym pasie wykonanym z wyjątkowo wytrzymałych materiałów używanych przez policję i wojsko. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom aparat wsunięty w SPIDER utrzymuje się w jednej pozycji w niemal nieodczuwalny dla Ciebie sposób, zapewniając nieporównywalny z tradycyjnym, wiszącym na szyi pasem, komfort ruchu.

Dla profesjonalistów i hobbystów

SPIDER zdobył już uznanie tysięcy profesjonalistów na całym świecie – pomaga im w codziennej pracy zapewniając komfort, wygodę i bezpieczeństwo dla sprzętu. Jednak jego popularność rośnie też szybko w szerokim gronie miłośników fotografii, którzy chcą swoją pasją cieszyć się w domu, studiu, plenerze, a przede wszystkim – podczas wakacyjnych podróży, kiedy swoboda ruchu jest szczególnie istotna. Wypróbuj sam lub podaruj swoim bliskim, którzy chcą rozwijać swoją pasję!

Pełny zestaw kosztuje 539 złotych. [Spiderholster]

podobne treści

 • Dawid Krysiak

  patent niezły, widziałem go jakiś rok temu – ale nie wiem czy chciałbym aż tyle za to zapłacić – barierą psychiczną przy takich zabawkach jest ok 250-300zł

 • herhor

  taki badziew za tyle!?
  mój dziadek jest w stanie zrobic takie za 15 zl z kastoramy!

 • Dawid Krysiak

  herhor: to ja poproszę 10 takich! Jeśli nie blefujesz to poproszę. Jeśli chciałeś tylko głupawym komentem zabłysnąć, to dokonałeś dzieła.Gratulacje.

 • herhor

  @Dawid Krysiak
  Nie, nie chcialem zablysnac. Stwierdzilem jedynie fakt, ze kazdy, kto nie ma 2 lewych jednopalcowych lap, jest w stanie przy odrobinie checi i pracy, zrobic cos podobnego w domu bardzo nie wielkim kosztem.
  Wybacz kolorowa alegorie ;-)

 • Dawid Krysiak

  dlatego poproszę 10 takich – moim zdaniem obróbka poszczególnych części metalowych jest dość skomplikowana – cały sens tego systemu leży w 2 kawałkach metalu – pas jest dodatkiem który można kupić albo i nie. Do tego dochodzi prosta zasada innowacyjności – jeśli pojawi się 10 innych producentów podobnych rozwiązań, to będzie taniej (patrz głowice kulowe, które kiedyś kosztowały majątek)