film

Angelina Jolie opowiada sportowo-wojenną historię. Zwiastun Unbroken

Pojawił się zwiastun drugiego po Krainie miodu i krwi filmu, w którym reżyserem jest Angelina Jolie. Odtwórczyni roli Lary Croft postanowiła opowiedzieć widzom opartą na faktach historię o Louisie Zamperinim, olimpijczyku i bohaterze wojennym. Do zobaczenia poniżej:

 

Unbroken opowiada o Louisie Zamperinim, Amerykaninie włoskiego pochodzenia, który wystąpił na igrzyskach olimpijskich w Berlinie, w 1936 roku. Główny bohater był również pilotem myśliwca podczas II wojny światowej. Po wypadku, który niemalże spowodował jego śmierć, Zamperini przeżył, dryfując na tratwie przez 47 dni tylko po to, by zostać uratowanym przez… Japończyków, którzy uczynili z niego więźnia wojennego w jednym ze swoich obozów.

Głównego bohatera zagra Jack O’Connell (United, Starred Up), a obok niego w filmie wystąpią Domhnall Gleeson (Anna Karenina, odtwórca roli Billa Weasley’a w Harrym Potterze), Finn Wittrock (Zimowa opowieść, Odlot), John Magaro (The Box. Pułapka, Odważna), japoński muzyk Shihara Takamasa, Jai Courtney (Szklana pułapka 5, Jack Reacher: Jednym strzałem) oraz Garrett Hedlund (Co jest grane, Davis?, Tron: Dziedzictwo).
Unbroken pojawi się w amerykańskich kinach jeszcze w tym roku, 25 grudnia, a w Polsce śledzić historię biegacza wziętego do niewoli będzie można od 8 stycznia 2015 roku.

podobne treści