newssmartfony

Andy Rubin i Essential pokażą swój smartphone 30 maja?

Założona przez Andy’ego Rubina firma Essential zapowiedziała na Twitterze, że już 30 maja należy spodziewać się „czegoś dużego”. Czy mowa o premierze „bezramkowego” smartphone’a „ojca Androida”?

Wydawać by się mogło, że tak. W końcu Essential, przynajmniej według plotek, nie pracuje obecnie nad żadnym innym urządzeniem. A i sam Rubin chwalił się swego czasu, również za pośrednictwem tego serwisu społecznościowego, że prace nad smartphonem są na ukończeniu. Wygląda więc na to, że już we wtorek będziemy mogli zobaczyć ten smartphone w pełnej krasie.

O samym urządzeniu już teraz, coś niecoś,wiadomo. Niedawno pojawiło się w bazie GFXBench, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że wyposażone będzie w ekran QHD, procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz 4 GB pamięci operacyjnej. Z tego samego źródła wiemy też, że będzie posiadał aparat fotograficzny 12 megapikseli z możliwością nagrywania wideo w jakości 4K UHD.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko cierpliwie czekać do 30 maja. Miejmy nadzieję, że wtedy dowiemy się czegoś więcej na temat smartphone’u przygotowywanego przez „ojca Androida”.

 

Zdjęcie: Twitter/Andy Rubin

podobne treści