newssmartfonytablety

Android 4.0.4 także dla Samsung Galaxy Nexus i Samsung GSM Nexus S


Jesteś właścicielem Samsunga Galaxy Nexus albo GSM Nexus S? Jeśli tak – szykuj się na świeżą porcję update’u, bowiem obydwa te urządzenia otrzymają w najbliższym czasie identyczną jak Motorola Xoom WiFi aktualizację swego oprogramowania do najnowszego Android OS 4.0.4.

Jak pisaliśmy już w wypadku tabletu Xoom WiFi, update ma zapewniać po prostu szereg usprawnień w ogólnym funkcjonowaniu obdarowanych nim urządzeń. Ma zatem między innymi: zwiększać generalną stabilność ich działania, przyspieszać rotację i poprawiać jakość wyświetlanego na ekranie bądź nagrywanego obrazu, a także usprawnić rozpoznawanie przez urządzenia numerów telefonicznych.

Póki co, trudno powiedzieć  czy powyższe zapowiedzi nie są jedynie czczym marketingowym bełkotem, jakim raczą nas często w ostatnich czasach producenci rozmaitego sprzętu. Jeśli więc jesteście użytkownikami tabletu Motorola Xoom WiFi bądź Samsunga Galaxy Nexus albo GSM Nexus S i pobraliście już update z sieci – śmiało podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami w komentarzach pod tym wpisem.

[androidcentral]

podobne treści