news

Anarchia w Stanach. Zwiastun The Purge: Anarchy

Pojawił się oczekiwany zwiastun drugiej części Nocy oczyszczenia. Film nosi tytuł The Purge: Anarchy, a zapowiedź zachęca do pojawienia się w kinach w połowie czerwca. Do zobaczenia poniżej:

 

The Purge: Anarchy bierze świat przedstawiony w Nocy oczyszczenia i poszerza go. Jak widać w zwiastunie powyżej, pewna para wraca wieczorem do domu na coroczną Czystkę, jednak po drodze psuje się im samochód.

Jak wiemy z poprzedniego filmu, w jedną noc rocznie rząd uznaje za legalne wszystkie rodzaje przestępstw, w tym morderstwa. Dodając jedno do drugiego można się domyślić, że nasi bohaterowie będą musieli zrobić wszystko, by przeżyć w jedyną noc, w którą nie warto znaleźć się poza domem… bez broni.

Nocy oczyszczenia nie zobaczymy gwiazd pierwszej części, w tym Ethana Hawke, zamiast tego na ekranie pojawią się Frank Grillo (Raport MniejszościBogowie ulicy), Michael K. Williams (seriale Prawo ulicy,Zakazane imperium), Zach Gilford (Ostatnia zimaDiabelskie nasienie), Carmen Ejogo (Alex Cross,Lackawanna Blues) oraz Kiele Sanchez (Wyspa strachuTożsamość szpiega). Film ma zaplanowaną datę premiery na 20 czerwca, a reżyserem ponownie jest James DeMonaco.

podobne treści