news

Amerykanki wolą facetów z iPhonem

„Mężczyźni, którzy wiedzą, jak obchodzić się z komputerami, od razu budzą zaufanie. Jeśli facet ma iPhone’a, znaczy go na to stać, znaczy jest dobry w tym, co robi.” Tak wypowiedziała się jedna z kobiet spytanych, jaki model telefonu sprawia, że zainteresują się osobnikiem płci przeciwnej. Sondaż wskazywał na iPhone’a, ale… okazał się fałszywką.

Redaktorka siostrzanego serwisu Gizmodo, Jezebel, podkreśla jednak, że facetów z iPhonem lubi za to, że nigdy się nie gubią. Włączają odpowiednią aplikację i natychmiast trafiają do wskazanego miejsca spotkania. Najwyraźniej to daje wielką przewagę w wielkomiejskiej dżungli Manhattanu.

[Jezebel, TechCrunch]

podobne treści

  • dfsd

    To wypierdki a nie mężczyźni. Bo prawdziwi mężczyźni mają naturalna orientację w terenie biologiczną. Jest to wynik selekcji naturalnej. Kobiety siedziały w jaskini a faceci szli łowić. Jak któryś zgubił orientację to przepadał na amen ! Podobnie w wojsku. Najlepsze stopnie dostają Ci którzy z mapy robią użytek …
    odczytać p

  • Rafał Tomański

    hahaha, zawsze mi sie wydawalo, ze ci wydziergani na scianach jaskin maja nie tylko dzidy, ale iphony z gpsem w rekach :)

    a poza tym, to na ten temat w cnn wczoraj slyszalem, ze paradoksalnie mezczyzni z iphonem zarabiaja mniej. czyli wrazenie zludne