internet

Amazon Prime Video od grudnia także w Polsce

Jeszcze niedawno oficjalnie startował u nas Netflix, teraz jednak przybędzie mu poważny konkurent. Amazon ogłosił bowiem, że już niebawem dostępność usługi Amazon Prime Video zostanie rozszerzona na ponad 200 krajów, wśród których znajdzie się też i Polska.

Amazon Prime Video to internetowa platforma, która za opłatą oferuje dostęp do strumieniowania filmów, seriali czy programów telewizyjnych. Wśród tych ostatnich jest także The Grand Tour, nowy program Jeremy’ego Clarksona, który jako pierwszy podzielił się na Twitterze wiadomością o planowanym rozszerzeniu jego dostępności. The Grand Tour nie jest tutaj wyjątkiem – zarówno Netflix jak i Amazon, by przyciągnąć widzów, inwestują we własne programy i seriale, których nie licencjonują innym podmiotom.

Amazon Prime Video będzie dostępne zarówno na telewizorach, na urządzeniach mobilnych, za pośrednictwem odpowiednich przystawek oraz konsol do gier

Na razie nie są znane szczegóły oferty Amazon Prime w Polsce, ale w ciągu najbliższych tygodni wszystko powinno się w tej sprawie wyjaśnić. Obecnie miesięczna opłata za dostęp do treści wideo Amazonu to wydatek 7,99 euro, podczas gdy za dostęp do wszystkich opcji Amazon Prime należy miesięcznie zapłacić 8,99 euro. Za to dodatkowe euro użytkownicy otrzymują dostęp do wybranych promocji, darmowej dostawy, specjalnych zniżek oraz nieograniczoną przestrzeń na zdjęcia w chmurze Amazonu.

podobne treści