news

Allegro wprowadzi zakupy grupowe

Zakupy grupowe stają się potęgą, uzależnieniem i źródłem grubej kasy. Dlatego Allegro planuje wejść na rynek zakupów grupowych i walczyć z liderami – Grouponem i Gruperem.

Idea zakupów grupowych jest chyba wszystkim dobrze znana – firma ogłasza swoją ofertę w bardzo korzystnych cenach (50% i więcej zniżki), a klienci kupują masowo dany produkt lub bon. Firma zyskuje wielu klientów i dobrą reklamę, a klienci oszczędzają pieniądze. Lider na rynku – Groupon – jest już tak znany i osiągnął świetne wyniki finansowe (350 milionów dolarów zysku), że Google starał się go wchłonąć za 6 miliardów dolarów. Właściciele Groupona doszli do wniosku, że to za mało i ofertę odrzucili.

Okazję na wzbogacenie się dostrzegł także największy gracz na rynku aukcji internetowych – Allegro. Według Gazety Wyborczej, Allegro planuje uruchomić własny serwis oferujący zakupy grupowe. Analitycy ostrzegają, że w Polsce jest miejsce dla góra dwóch, trzech tego typu serwisów. [Wyborcza.biz]

podobne treści

 • kontakt

  Polecam stronę http://www.cennik-online.pl/index.php/grupowe na której możemy wyszukać najnowsze oferty zakupów grupowych z wielu portali! Wyszukuj tylko oferty, które Cię interesują.

 • maxx

  @kontakt
  Nie siej kryptą.

 • bluegirl53

  W ostatnim czasie powstało bardzo dużo różnych serwisów zakupów grupowych mniej lub bardziej udanych- mnie zaciekawily agregatory, takie jak dealpeck.com czy snuper.pl

 • kondel27

  I pomyśleć, że Grupon wszedł na nasz rynek ponad rok temu :) . Teraz o rynek walczą agregatory zakupów grupowych.

 • kondel27
 • bluegirl53

  Ja skorzystałam z darmowych bonów rabatowych na bonodajnia.pl – za darmo mam zniżki na usługi i produkty