film

Albo zginiesz ty, albo twój przeciwnik. Dwa nowe zwiastuny Furii

W sieci zadebiutowały dwa nowe klipy z nadchodzącego dramatu wojennego, Furia. Gwiazdorska obsada i uznany reżyser gwarantują świetne widowisko. Zapowiedź zaplanowanej na drugą połowę tego miesiąca premiery do zobaczenia poniżej:

 

Film Furia umiejscowiony jest w kwietniu 1945 roku, pod koniec II Wojny Światowej. Podczas gdy alianci kończą działania europejskiego teatru, zaprawiony w boju sierżant armii, Wardaddy, przewodzi grupie pięciu żołnierzy, operatorów czołgu Sherman podczas samobójczej misji za liniami wroga. Nie mający szans, by stawić czoła nazistowskiej armii, Wardaddy i jego ludzie stoczą walkę życia, by dopaść do serca działań wojennych przeciwnika.

W filmie, którego polska premiera zapowiedziana jest na 24 października grają Brad Pitt (Bękarty wojnyZniewolony. 12 Years a Slave), Shia LaBeouf (Transformers, Nimfomanka), Michael Pena (Bogowie ulicyAmerican Hustle), Jason Isaacs (Harry PotterGreen Zone), Jon Bernthal (Wilk z Wall Street, serial Walking Dead) oraz Logan Lerman (Noe: Wybrany przez BogaCharlie). Reżyserem i scenarzystą Furii jest David Ayer, reżyser świetnych Bogów ulicy oraz Ciężkich czasów.

podobne treści