programy

Aktualizacja do Windowsa RT 8.1 z problemami

Użytkownicy Windowsa RT, który także w ostatnich dniach doczekał się aktualizacji do wersji 8.1, nie mają szczęścia. Po tym jak okazało się, że podczas aktualizacji występują pewne „problemy” Microsoft zdecydował się o czasowym usunięciu aktualizacji z Windows Store.

W oświadczeniu, jakie pojawiło się wczoraj na forum wsparcia Microsoftu, firma stwierdza, że „bada sprawę, która dotyczy ograniczonej liczby użytkowników, którzy aktualizowali urządzenia z Windowsem RT do Windowsa RT 8.1. W rezultacie czasowo usunęliśmy aktualizację Windowsa RT 8.1 z Windows Store. Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu i przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Poinformujemy o zmianie sytuacji jak tylko będzie to możliwe.”

Microsoft nie podał o jakie problemy chodzi, ale pojawiły się informacje, że aktualizacja do Windowsa RT 8.1 uszkadzała dane potrzebne do tego by uruchomić system operacyjny, przez co urządzenia stawały się bezużyteczne do czasu naprawienia oprogramowania za pomocą narzędzi odzyskiwania.

podobne treści