aplikacjenews

Aktualizacja aplikacji Twitter na Iphone’y i Androidy

Twitter właśnie zaktualizował swe aplikacje dla Iphone’a i Androida. To świetna wiadomość, biorąc pod uwagę fakt, że obydwie już od jakiegoś czasu wymagały solidnej porcji polerowania. Oto, co nowego w obu aplikacjach:

Największa zmiana zaszła w dotąd raczej bezużytecznej zakładce Discover, która została rozszerzona o strumień Activity. Oto, jak jego działanie tłumaczy Twitter:

Activity to strumień aktualizacji informujący o tym, które „tweety” zostały udostępnione lub dodane do ulubionych przez obserwowane przez ciebie osoby i  jakie konta obserwują bądź dodają one do list. Activity pojawia się poniżej przeprojektowanych historii w zakładce Discover. Od teraz można po prostu kliknąć w dowolną historię, by ujrzeć „tweety” dotyczące poruszającego jej temat newsa. Oprócz tego, można oczywiście przeczytać cały artykuł bądź dołączyć do konwersacji poprzez udostępnienie, dodanie do ulubionych lub odpowiedzenie na powiązane „tweety”. To tyle.

Poza tym, poprawiono też funkcję wyszukiwania, wyposażoną teraz w możliwość poprawiania literówek i automatycznego kompletowania imion lub nazwisk wyszukiwanych znajomych. Znalazło się też coś dla naszych narcyzów – od nowej wersji aplikacja będzie wysyłać powiadomienia użytkownikom, których tweety zostały udostępnione, dodane do ulubionych lub których konta znalazły się w gronie obserwowanych przez innego użytkownika serwisu.

Nowe wersje aplikacji dla Iphone’ów i Androida można już pobierać z App Store i Google Play.

[Twitter]

podobne treści