aplikacjenews

Aktualizacja aplikacji Draw Something na Android OS


OMGPOP ma wypuścić niebawem aktualizację dla aplikacji „Draw Something”(tłum. Narysuj Coś) przeznaczonej na urządzenia oparte na Android OS.

Draw Something to aplikacja, czy też w zasadzie gra, która osiągnęła w ostatnim czasie dość niezwykłą popularność. Opiera się na bardzo prostych założeniach: na początku gracz otrzymuje listę trzech słów, następnie wybiera jedno z nich, opisujące jakąś rzecz, rysuje tę rzecz i rezultat swoich starań przesyła do znajomego, którego zadanie polega na  odgadnięciu cóż takiego ów rysunek prezentuje. Proste, co? Trochę, jak kalambury.

Oryginalna aplikacja, choć całościowo prezentowała się na tyle dobrze, by zjednać sobie pokaźne rzesze użytkowników, posiada jednak kilka irytujących błędów i niedociągnięć, które OMGPOP zamierza wyeliminować poprzez nadchodzący update.

Co będzie on w sobie zawierał? Poza naprawą ściśle związanych z rozgrywką bugów i crashów aplikacji, także kilka zupełnie nowych, świeżych funkcji. Na przykład, między innymi: opcję zapisywania własnych malowideł w galerii obrazów, możliwość dzielenia się nimi za pośrednictwem Twittera lub Facebooka, a także przycisk undo, pozwalający na anulowanie naszego ostatniego, zapewne nieudanego pociągnięcia pędzlem.

Aplikację Draw Something (jeszcze bez omówionej aktualizacji) można pobrać za darmo z Google Play Store.

[androidcentral]

podobne treści