aplikacje

Adobe Photoshop Touch już jest dostępny na iPada

photoshop touch

Pod koniec zeszłego roku Adobe udostępniło Photoshopa Touch dla Androida, obiecując, że wersja na iPada nadejdzie. Koniec z czekaniem.

Photoshop na iOS oferuje kilka podstawowych funkcji głównego produktu, ale zoptymalizowanych dla tabletów. W szczególności obsługuje warstwy, jest wyposażony w profesjonalne efekty i pozwala retuszować zdjęcia.

Jedna dodatkowa funkcja: Scribble Selection Tool: leniwy zawijas wokół wybranego obszaru bardzo ułatwia zaznaczanie obiektów. Poza tym, mamy też kilka wbudowanych ułatwiających wyszukiwanie obrazów na Facebooku czy Google Image Search.

Wszyscy spodziewają się, że w najbliższej przyszłości pojawi się więcej aplikacji Adobe Touch. W międzyczasie Photoshop kosztuje 9,99 dol. i można go dostać w App Storze.

[iTunes via Lifehacker]

podobne treści

  • LowcaCipek

    Photoshop faktycznie jest fajny kupiłem jakiś czas temu(android tablet). Ale większa część reszty graficznych programów adobe (wszystkich w cenach ok 30zł) to zupełnie nieprzydatne buble. Sam photoshop oczywiście należy traktować jako zabawkę nie pracuje się łatwo na ekranie dotykowym. A do tworzenia rysunków dla mnie najlepsze jest rozwiązanie proponowane przez autodesk (nawet darmowa wersja daje sporo frajdy)