news

Adobe: jeśli Flash źle działa na Macach, to nie jest to nasza wina, tylko wasza

Ciąg dalszy wojny Apple vs Adobe. Shantanu Naraven, prezes Adobe, zarzuca w wywiadzie dla Wall Street Journal Steve’owi Jobsowi kłamstwo. Jest to jego odpowiedź na wcześniejsze słowa szefa firmy Apple.

Co będzie następne, tupnięcie nogą?[Jesus Diaz/giz, WSJ]

podobne treści

  • endib

    Ja bym powiedział, że na Windows Flash chodzi równie dennie:) Więc brak tu wypowiedzi Balmera:P

  • Dawid Krysiak

    flash to przeżytek… a mnie najbardziej wkurza w nim to, że tępi „programiści” używający flasha jako platformy developerskiej uważają, że świat się zatrzymał 10 lat temu – wszyscy używają stacjonarnego PC podpiętego do gniazdka elektrycznego i stałego łącza. Ileż to razy złapałem stronkę z flashem na tym, że nagle zaczyna wysysać mi zasoby – przeglądarka nagle zabiera 500MB ramu i więcej, procek obciążony no natychmiast słychać wzmożoną pracą wiatraków, łącze zap… jak głupie po to by parę sekund później wyświetlić głupawy filmik… O ile w pececie można to zaakceptować, to w laptopie, a już tym bardziej w telefonie, korzystającym z łącza gsm z opłatami pakietowymi jest to nie do zaakceptowania! Flash do piachu!

  • Dawid Krysiak

    właśnie przyszedł rachunek za telefon – dzięki g.nianym flashowym g.nom reklamowym dostałem extra 40 zeta do zapłacenia erze…