news

Acer zaprezentował tablet Iconia A3

 

Zła wiadomość dla wszystkich znudzonych przedwczesnym szałem na ujawnianie wyglądu i specyfikacji urządzeń czekających na rozpoczęcie targów IFA 2013 w Berlinie. Do grona producentów wpisujących się w ten schemat dołączył właśnie Acer, który zaprezentował nowy, 10-calowy tablet Acer Iconia A3.

Zgodnie z pierwotnymi deklaracjami firmy, urządzenie będzie dysponować sporym, 10,1-calowym wyświetlaczem LCD o dość zwyczajnej rozdzielczości 1280 na 800 pikseli, niezgorszym, czterordzeniowym procesorem Cortex A7 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, 2 GB-ami RAM-u, duetem kamer (m.in. 5 Mpx), technologią dźwięku Dolby Digital Plus oraz 16 bądź 32 GB-ami standardowej pamięci wewnętrznej (rozszerzalnej z pomocą slotu kart micro SD) i pojemną baterią umożliwiającą ponoć do nawet 9 godzin nieprzerwanej pracy ze sprzętem.

Tablet Acer Iconia A3 pojawi się na rynku już w październiku tego roku i będzie dostępny do nabycia za 249 (wersja Wi-Fi) lub 299 euro (wersja 3G). Oficjalna premiera urządzenia nastąpi już za kilka dni, na targach IFA 2013 w Berlinie.

Źródło: Android Central

podobne treści