film

A Walk Among The Tombstones z Liamem Neesonem z nowymi zapowiedziami

Znany w ostatnich latach z roli Bryana Millisa w thrillerze Uprowadzona Liam Neeson tym razem wciela się w rolę prywatnego detektywa. Dwie nowe zapowiedzi A Walk Among the Tombstones, adaptacji serii powieści kryminalnych Lawrence Blocks, do zobaczenia poniżej:

 

Oparty na serii powieści kryminalnych, film A Walk Among the Tombstones opowiada historię Matta Scuddera (Neeson), byłego policjanta z Nowego Jorku, który teraz pracuje jako nielicencjonowany prywatny detektyw, niekoniecznie zgodnie z prawem. Kiedy Scudder niechętnie zgadza się pomóc przemytnikowi heroiny (Dan Stevens) w znalezieniu odpowiedzialnych za porwanie i śmierć jego żony, detektyw dowiaduje się, że to nie pierwszy raz, kiedy popełnili taką straszną zbrodnię… i nie będzie ostatni.

W filmie, obok Liama Neesona (KinseyLista Schindlera) i Dana Stevensa (Piąta władzaRozważna i romantyczna) grają także Ruth Wilson (Ratując pana BanksaJeździec znikąd), Boyd Holbrook (IntruzZrodzony w ogniu), Sebastian Roche (The OriginalsBeowulf) oraz Mark Consuelos (VI BatalionMąż do wynajęcia). Reżyserem jest Scott Frank (Świadek bez pamięci), a premiera odbędzie się w Polsce 3 października, kilka dni po światowej premierze.

podobne treści