news

A jednak zobaczymy białego iPhone’a 4

Wbrew wcześniejszym doniesieniom o braku białego iPhone’a 4, Apple obiecuje go już na wiosnę. Biały iPhone 4 powinien „zapchać” lukę pomiędzy premierą czarnego iPhone’a 4 w zeszłym roku, a wypuszczeniem na rynek nowego telefonu, co raczej będzie miało miejsce jesienią, a nie w czerwcu.

Oficjalną wymówką na ogromną obsuwę białej wersji telefonu od Apple były „niesamowite trudności z produkcją” właśnie tego koloru. Później, biały iPhone zniknął kompletnie ze stron Apple, co podsyciło plotki o porzuceniu produkcji jego białej wersji. Teraz „The Wall Street Journal” powołuje się na źródła w Apple, które mówią o rychłej, wiosennej premierze białego egzemplarza iPhone’a.

Nie lepiej zaczekać już na „Piątkę”? [Ubergizmo, WSJ, Slashgear]

podobne treści

 • Anonim

  Mi się bardziej podoba moja czarna Czwórka. Te osoby, które bardzo chciały mieć białą wersję, mają ją od dawna. Wymiana przedniego i tylnego panelu to wydatek rzędu kilkuset złotych. Tylko po co? Po białe iPhone’y 4, i tak ustawią się olbrzymie kolejki w USA, pod Apple Store’ami. Fanboy’e Apple’owscy i tak go będą mieli w pierwszym tygodniu premiery… Bezsens, bo warto zaczekać na Piątkę, która pewnie wyjdzie we wspomnianych barwach, ale z perspektywy amerykańskich geek’ów to zupełnie inaczej wygląda i nie będę w to wnikał, bo oni tacy po prostu są…

 • Patryk Strzemiecki

  Mnie osobiście wygląd nowego iPhona, czy czarnego czy białego, mniej pasuje od wyglądu wcześniejszego modelu.

 • 1.patryk.4

  @Patryk, no wow, mniej pasuje bo jest w zupełności przeprojektowany. Ileż można jechać na tym samym designie (2G, 3G, 3Gs)?

 • cachat

  A co to kogo interesuje? Wieczne podgrzewanie tematu na różnych forach: kiedy będzie biały szajsfon, za ile i dlaczego tak późno. Nic tylko temat obliczony na podbicie klikalności strony.