newssmartfonyWiadomość główna

Kampania reklamowa Samsung Galaxy S III zaczyna się od anagramu

Gorączka trwa. Wygląda na to, że kampania reklamowa wzbudzającego ostatnio skrajne emocje smartfonu Samsung Galaxy S III właśnie doczekała się inaugurującego ją wydarzenia.

Pod pozornie nic nie znaczącym, będącym anagramem określenia „The Next Galaxy”, adresem tgeltaayehxnx.com znajduje się, uwieczniony na powyższym screenshocie, zegar, który odlicza do… no właśnie, na razie nie wiadomo czego. Jak zwykle w takich sytuacjach, temat zdominowały pełne rozmaitych domysłów i spekulacji dyskusje, których rezultatów (z uwagi na ich bardzo, naprawdę bardzo różny wydźwięk) chyba nawet nie ma co przytaczać.

Według wstępnych ustaleń, witryna tgeltaayehxnx.com, którą zareklamował na twitterze Samsung Mobile, należy do agencji marketingowej The Upper Storey, która zdążyła już zaklepać nawet – na razie chroniony hasłem – adres thenextgalaxy.com.

Póki co – ciężko stwierdzić cokolwiek ponad to, że około godziny 13:00 polskiego czasu poznamy odpowiedź na pytanie, co ukrywa przed światem nasza zagadkowa, tajemnicza witryna.  Być może dowiemy się czegoś więcej na temat ostatecznego wyglądu lub szczegółowej specyfikacji wciąż czekającego na pierwszą, wyznaczoną na 3 maja oficjalną prezentację smartfonu – Galaxy S III.

[androidcentral]

podobne treści