grysprzęt

7 września Sony pokaże nową odsłonę PlayStation 4

Przynajmniej tak wynika z treści zaproszeń rozesłanych wczoraj do dziennikarzy. Prezentacja ma się odbyć w nowojorskim PlayStation Theatre.

Sony, co w tej sytuacji jest jak najbardziej zrozumiałe, nie chce na razie zdradzać szczegółów na temat samego wydarzenia. Na zaproszeniach wyczytać można jedynie, że podczas spotkania japońska firma „podzieli się szczegółami na temat funkcjonowania biznesu PlayStation”. Nie brzmi to co prawda zbyt ciekawie, ale jeśli wierzyć wcześniejszym plotkom, to właśnie podczas tego wydarzenia Sony zamierza zaprezentować oficjalnie odświeżoną wersję PlayStation 4.

Według tych samych źródeł, podczas prezentacji Sony może skupić się bardziej na technicznych możliwościach nowej wersji PlayStation, zachowując dla siebie szczegóły na temat tego, kiedy urządzenie trafi do sklepów oraz tego, ile będzie trzeba za nie zapłacić. Te informacje mają zostać ujawnione później, ponieważ najprawdopodobniej odświeżona wersja PlayStation 4 pojawi się na sklepowych półkach dopiero po premierze zestawu VR Sony, który ma zadebiutować w październiku tego roku. Nowa wersja japońskiej konsoli mogłaby więc pojawić się w sklepach tuż przed świętami, lub na początku przyszłego roku.

podobne treści