news

7 rad – jak zerwać przez net

Wiecie, jak to bywa z tym zrywaniem – czasem boli, czasem nie, ale czy myśleliście, żeby kiedykolwiek spróbować zerwać z kimś w sieci?

Wystarczy przecież:

1) Zmienić swój status – bez tego może być trochę trudno przekonać JĄ, że dla was coś się zmieniło. Gdy zostawicie pole „status” bez żadnych zmian, może to tylko utwierdzać w przekonaniu, że jeszcze coś czujecie. 

2) Wywalić trochę fotek – Niektórzy usuwają z sieci każdy, nawet najmniejszy znak tego, że się z kimś było. Decyzja, czy tak zrobić, powinna należeć do was, ale pamiętajcie, żeby nie urazić uczuć swojej ex.  

3) Usunąć ze znajomych czy nie usunąć – oto jest pytanie –  A co w sytuacji, gdy kliknięcie „usuń ze znajomych”? To może dopiero zaboleć. Mimo wszystko lepiej tak, niż wysyłać jakieś spływające jadem wiadomości na priva.

4) Ograniczenie dostępu – Powiedzmy, że chcesz zostawić sobie ex w znajomych, ale nie chcesz, żeby mogła czytać wszystko, co się dzieje na twoim profilu na bieżąco. Wystarczy chwila w „privacy settings” i po kłopocie. 

5) Zmień hasło! – Nieważne, jak bardzo i czy w ogóle ufaliście sobie nawzajem! Jeżeli zdradziliście kiedyś swoje hasło, zmieńcie je koniecznie. Nie ma najmniejszego ale. Ludzie potrafią robić różne głupie rzeczy (a chyba nie chcecie się potem tłumaczyć z kretyńskich zdjęć na profilu czy bezsensownych komentarzy pod adresem szefa?).

6) Zachowaj, co chesz – gdybyście mieli jakieś fajne rzeczy na MySpace albo gdziekolwiek indziej, po prostu poróbcie sobie kopie – gdy ex się wkurzy, może wam to po prostu wykasować.

7) A może jednak zablokować? – Miejmy nadzieję, że to nigdy nie będzie konieczne, ale gdyby…to nie boli, a może pomóc. 

podobne treści

  • dashkallavar

    jak pomysle ze byliscie tacy brutalni to normalnie wymiekam :D