newstablety

7-calowy tablet Toshiba LT170


Pod koniec marca w Europie ma ukazać się kolejny japoński Android – tablet Toshiba LT170, który jednak, raczej w odróżnieniu od reszty, nieco sobą rozczarowuje.

Zarówno specyfikacja urządzenia, jak i jego cena, nie powalają atrakcyjnością, przywołując trochę na myśl nasze rodzime stacje paliw, gdzie wszystko jest zwyczajnie zbyt drogie w odniesieniu do swojej realnej wartości. Tak też jest i z tym tabletem.

Toshibę LT170, Japończycy wyposażyli między innymi w: procesor Freescale i.MX53 (ARM Cortex, 1GHz), 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024×600 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej (rozszerzalnej kartą microSD) i tylko 512MB pamięci operacyjnej RAM. Czyli naprawdę bardzo przeciętnie. Szkoda.

Premiera LT170 ma nastąpić pod koniec marca we Włoszech, jednak nie jest wykluczone, że w tym samym czasie pojawi się też na sklepowych półkach w innych rejonach Europy, także w Polsce. Planowana cena urządzenia ma wynosić około 300 euro, a jego bazowym OS-em (nie wiadomo czy z możliwością ewentualnej aktualizacji) będzie Android 2.3 Gingerbread.

[pocketnow, androidadvices]

podobne treści