grynews

500 GB dysku w PS3?

Sony chyba uznało PS3 za najcudowniejszą konsolę świata. I zamiast dać nam coś nowego, postanowił odświeżyć swoje ukochane dziecko. Mimo to najnowsze wersje Play Station mają mieć jedną przewagę: twarde dyski o pojemności do 500 GB. Może więc jednak szykuje się coś wielkiego?

#!#photo2#!#
Nowe konsole znaleziono na liście certyfikatów amerykańskiej Federalnej Komisji Komunikacji (FCC). Dwa nowe modele mają mieć Wi-Fi 802.11b/g i Bluetooth 2.0+EDR. W notatkach do tabeli można znaleźć informacje, że oba modele są do siebie „podobne, za wyjątkiem typu dysku twardego”.

Składa się to znakomicie z informacjami opublikowanymi dziś przez serwis CVG. Jak donoszą jego źródła, nowe konsole mają mieć dwie pojemności dysków: 250 i 500 GB. Serwis sugeruje, że nowe konsole mają być powiązane z kontrolerem PlayStation Move, co oznacza, że zapewne staną się flagowymi konsolami Sony na ten rok.

Pytanie tylko: na co im 500 GB dysku? Czy to po prostu chwyt w stylu „dajemy wam wielki dysk, którego i tak nie wykorzystacie”, czy też Sony szykuje coś jeszcze? Pożyjemy, zobaczymy. [Kat Hannaford/giz, FCC,
Engadget, CVG, Kotaku]

podobne treści

  • lestat230

    Z tegvo co wiem samemu mozna sobie wymienic HDD w PS3