news

5 czerwca Era zmieni się w T-Mobile

Teraz już oficjalnie – 5 czerwca 2011 roku Era, marka obecna ma polskim rynku od 15 lat, zmieni swoją nazwę na T-Mobile. Rebranding ma obejść się bez utrudnień dla klientów. T-Mobile przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów z okazji debiutu w Polsce.

W ciągu najbliższych dni ponad tysiąc salonów Ery przejdzie zmianę wyglądu. 5 czerwca zostanie uruchomiona strona operatora i T-Mobile oficjalnie rozpocznie swoją działalność w Polsce. Debiut w kraju nad Wisłą jest okazją do wprowadzenia przełomowych pakietów i ofert w naszym kraju.

Po raz pierwszy, w ramach określonego abonamentu będzie można wykonywać nielimitowane połączenia do innych klientów T-Mobile w Polsce, ale także za granicą! Oprócz tego T-Mobile zaproponuje najtańszą transmisję danych w roamingu w Unii Europejskiej. Na szczegóły oferty poczekamy oczywiście do 5 czerwca. Rebranding przejdzie marka Era i Tak-Tak. Sieć prepaid Heyah pozostanie z obecną nazwą.

Przed T-Mobile ciężka praca, aby nadrobić straty w abonentach, które od pewnego czasu odczuwa Era. Jedno jest najważniejsze – chyba nie ma znaczenia nazwa firmy, lecz atrakcyjność oferty, prawda? [Media2]

podobne treści

 • tusk_musi_odejsc

  idea wykupiona przez orange, czy lepiej jest? nie bardzo….. teraz kolej na ere czy bedzie lepiej? mozliwe ze nie bardzo….. na rodzimym rynku zostal juz tylko plus :)

 • Piotr Sowul

  Jak przeczytałem, że chcą oferować darmowe połączenia między t-mobile to ok, ale ja w orange jestem, więc szybko się nie uwolnię. Abonament…

 • Anonim

  NIEEEEEEEEEEEEE.!proszę do 5 lipca.Ja muszę se wymienic fonka a nie wiem czy bd mógł,bo moze nie byc tej oferty.

 • wawrzekpl

  Jestem ciekaw, czy darmowe rozmowy będą obowiązywać również do T-mobile niemieckiego?

 • allozaur94

  @wawrzekpl
  Napisano, że będą darmowe rozmowy do T-Mobile w całej Europie, więc tak :)

 • stacho52

  T-Mobile porażka za wszystko trzeba płacić chyba szybko chcą odrobić kasę którą zainwestowali jedyny +roaming !!!