wtf

3D Babies czyli wydrukowana w 3D figurka nienarodzonego jeszcze dziecka

Nie bardzo wiem co o tej spawie myśleć, więc postaram się po prostu przedstawić fakty. Za jedyne 600 dolarów można zamówić wydrukowaną w 3D figurkę nienarodzonego jeszcze dziecka.

Nie chodzi oczywiście o abstrakcyjne dziecko, chodzi o model wykonany na podstawie danych z badania ultrasonografem. Za tą drobną opłatą firma 3D Babies wykona mierzący około dwudziestu centymetrów (czyli tyle, ile powinno ono mniej więcej mieć w 23-24 tygodniu ciąży) model dziecka i wyśle go do klienta w drewnianym pudełku wyłożonym satyną. Klienci mogą wybrać jedną z dwóch pozycji w jakich ułożona będzie figurka i dobrać odpowiedni kolor skóry. W ofercie znajdują się także dwa mniejsze rozmiary figurek – wielkości około 10 centymetrów i 5 centymetrów, w cenie odpowiednio 400 i 200 dolarów.

Jeszcze kilka miesięcy temu 3D Babies zbierało pieniądze na zakup drukarki 3D za pośrednictwem Indiegogo. Choć pomysł najwyraźniej nie przypadł do gustu tej społeczności, pomysłodawcy dopięli swojego i teraz już oferują swoje usługi w trochę zmienionej formie. W poszerzonej ofercie znajduje się także linia Celebrity Babies, w której aktualnie znajduje się model North West, córki Kim Kardashian i Kanye West, którą można nabyć za jedyne 250 dolarów.

podobne treści